Ege İş Kadınları Derneği - EGİKAD

YK Başkanımız Şahika Aşkıner,  Brüksel'deki UFM Trade and Investment Forum'da konuşmacı oldu. 

EGİKAD, Yönetim Kurulu Başkanı Şahika Aşkıner, Brüksel de düzenlenen ”Union for the Mediterranean” organizasyonun, ticaret ve yatırım forumuna panelist olarak katıldı.

Detaylar: 5th UfM Trade and Investment Forum 

Haberler : Basında UFM Trade and Forum 

EGİKAD Brüksel'de... Derneğimizin Avrupa Birliği ve Belçika temasları

AB Daimi Temsilcimiz Büyükelçi Faruk Kaymakçı ve Brüksel Büyükelçimiz Bekir Uysal ile Gümrük Birliği ve AB üyelik prosedürleri hakkında görüş alışverişinde bulunduk. 5.Aralık.2023

Detaylar : Brüksel Aralık.2023 

100. Yıl Cumhuriyet Balomuz

EGİKAD Ege İş Kadınları Derneği ve  İZİKAD İzmir İş Kadınları Derneği birlikteliği ile Cumhuriyetimizin 100. Yılına Yakışır Bir Kutlama: Muhteşem 100. Yıl Balosu


13 Kasım 2023 Pazartesi akşamı, İzmir Arena'da İzmir İş Kadınları Derneği ve Ege İş Kadınları Derneği'nin eşsiz iş birliğiyle düzenlenen, Cumhuriyetimizin 100. yılına adanmış görkemli bir balo düzenlendi.


İzmir'in kalbinde, tarih ve modernliğin harmanlandığı bu özel etkinlik, bölgenin önde gelen iş kadınlarını, sosyal etkinlik liderlerini ve birçok önemli ismi ağırladı.

Detaylar: 2023 Cumhuriyet Balosu  

Haberler: Basında 100. Yıl Cumhuriyet Balosu  

EGİKAD, kuruluşunun 15. yılını kutladı.

İş dünyasının güçlü kadınları, İzmir Arena'da 15. yıl kutlamasında buluştu.

Detaylar : EGİKAD 15. YIL Kutlaması 

Haberler : Basında EGİKAD 15. Yıl 

DAS - Digital Age Skills

Proje Kapanış Toplantısı 

DAS Proje Kapanış Toplantımızla ilgili detaylar için: 

DAS Kapanış Toplantısı 


Tarih : 8 Ağustos 2023 - 09:30 

Yer: Ege İhracatçı Birlikleri 7. Kat 

LCV email: sekreterya@egikad.org.tr 

Derneğimizin koordinatörü olduğu DAS- Digital Age Skills Avrupa Birliği Projesinin çoğaltıcı etkinlikleri kapsamında,  hali hazırda girişimci olan ya da  bir süreliğine iş hayatına ara verip tekrar başlamak isteyen kadınlara veya genç girişimci adaylarına yönelik olarak yapacağımız etkinliğe katılımınızdan memnunluk duyacağız.


Etkinlik ücretsiz ve herkese açıktır. 


Etkinlik Adı: Digital Çağ Becerileri - Medya ve Pazarlama 

Tarih : 20 Haziran 2023 - 13:30 

Yer: Ege İhracatçı Birlikleri 7. Kat 

LCV email: sekreterya@egikad.org.tr 


EGIKAD ve KAGIDER arasinda kadin girisimcilerin desteklenmesi icin is birligi ... Izmir'de KAGIDER baskan ve ekibini agirlamaktan cok mutlu olduk. imzaladigimiz iyi niyet protokoluyle, daha fazla kadin girisimcinin is hayatina katilmasi ve kadin portalinin aktif kullanilmasini amacliyoruz. 

www.ticaretinkadinlari.com/ 

Derneğimizin İzmir Valiliği Koordinatörlüğünde yürüttüğü Mira -Yaratıcı Kadınların İşdünyasına kazanımı Avrupa Birliği projesinin Portekizli, İngiliz ve Romen ortaklarımızın da katılımı ile gerçekleşecek son uluslararası webinarına her yaştan kadın girişimci adaylarını bekliyoruz. ..Ege İş Kadınları Derneği (EGİKAD) 6. Olağan Genel Kurulu, Ege İhracatçı Birlikleri toplantı salonunda yapıldı. Şahika Aşkıner tek liste girdiği seçimde oybirliğiyle başkan oldu. EGİKAD Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu: Şahika Aşkıner, Feray Saraçoğlu, Aslı Odabaşı, Mehtap Aktan, Güler Toksoy, Emine Okçu, Elvin Sönmez, Nesrin Ricketts, Esra Soykan, Emel Kepekçi, Aslı Sancaktar, Banu Aksoy, Nilay İşçan, Miray Turan.